Güncelleme & İyileştirme

Güncelleme & İyileştirme

HVAC ekipman performansını koruma ve hizmet ömrünü uzatma

Bina sahipleri ve şirketler tüm pazarlarda yeni zorluklarla karşılaşıyor ve değişikliklerle dolu bir dünyayı kucaklıyor:

  • Yenilik
  • Reorganizasyon
  • Uygunluk
  • Yeniden önceliklendirme

Mevcut ihtiyaçlarını karşılamak üzere HVAC tesisatınızın yeni gibi çalışmasına ve modernize edilmesine yardımcı olmak için hazırız.

Ekipmanınız kullanım ömrünün neresinde olursa olsun, HVAC sistemlerinizi güvenilirlik, enerji ve çevre açısından avantaja dönüştürerek binanızın optimum performans sağlamasını ve her gün bunu korumasını sağlar:

  • Yenileme servisleri
  • Teknoloji güncellemeleri
  • Değişim/tamir kararı danışmanlığı

Bizim de hedefi miz aynı: ticarette başarılı olmanız. Geniş yelpazede güncellenmiş ürünlerle ticari önceliklerinizi karşılar:

Güvenilirlik çözümleri

Servis uzmanlarımız HVAC kurulumunuzun hangi noktada tam potansiyel ile çalışmadığını belirleyecek ve ilk günkü güvenilirliği ile çalışabilmesi için size gerekli çözümleri sunacaklardır. Güvenilirlik çözümleri, yüksek maliyetli arıza risklerini düşürmenize, sistem performansınızı geliştirmenize ve ekipman ömrünü uzatmanıza yardımcı olur.

Enerji çözümleri

Mevcut sisteminizin enerji verimliliğini optimize etmek ve anında tasarruf sağlamak için uygun maliyetli öneriler sunar.

İşletme bütçenizi en iyi kullanma şekliniz konusunda yardımcı olup tüm sisteminizin değişimi uygun görülürse bunu da yapabilirsiniz.

Çevre çözümleri

Ticari ve endüstriyel binaların enerji tüketimi ve bu enerji tüketiminin dolaylı olarak CO2 üretimi ile yarattığı negatif ve çevre etkisi gittikçe daha önemli hale gelmektedir. Bir binanın iş sağlığı, konforu ve güvenliği ve ulusal ve yerel mevzuata uygunluğu da önem arz eden konular arasında. Sistemlerin çevre ve insan sağlığı üzerindeki etkilerini azaltan çözümler sunar.


2018 Ürün Kataloğumuz (PDF)

York
Daikin
Johnson
Lennox
Rhoss
Eurochiller
Climaveneta

MERKEZ OFİS

15 Temmuz Mah. Koçman Cad. Ziyal Plaza B Blok Kat:1/B Güneşli Bağcılar / İstanbul
0212 485 00 45


0212 485 22 25


info@optimummekanik.com.tr

TEKNİK SERVİS

İkitelli O.S.B Mah. İSTEKS C3 Blok Sok. C3 Blok Apt. Kat: Bodrum No:23 Başakşehir / İstanbul
servis@optimummekanik.com.tr

BİZİ TAKİP EDİN

Faaliyetler alanlarımız ve ürünler hakkında bilgi almak için bizi takip ediniz...