Çalıştırma & Bakım

Çalıştırma & Bakım


Periyodik bakımdan öngörücü bakıma, Optimum Mekanik sizin iş ve uygulama ihtiyaçlarınıza özel geniş yelpazede planlı servis anlaşmaları sunar. Bu anlaşmalar, işletim verimliliği sağlamak, sistem ömrünüzü uzatmak ve maliyetlerinizi kısmak üzere tasarlanmıştır.

Orijinal Parçalar ve Onarım Hizmetleri Tüm parça ihtiyaçlarınız ve OEM uzmanlığı yanı başınızda

Hassas Optimum Mekanik ve iklimlendirme Sistemleri orijinal parçalarından genel parçalara kadar, Optimum Mekanik ve iklimlendirme Sistemleri müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere 6500 referanstan oluşan son derece kapsamlı bir parça envanteri sunmaktadır. Yani, hem doğru parçayı hem de en pratik OEM tavsiyesini kolaylıkla bulursunuz. Aradığınız ister kompresör, kontroller, elektrik sel malzemeler, HVAC aksesuarları, kimyasallar isterse de aletler ya da test ekipmanları olsun, biz size rekabet üstünlüğü sağlayabiliriz. Optimum Mekanik ve iklimlendirme Sistemleri'un hızlı lojistiği ve fabrika tarafından yetkilendirilmiş teknisyenleri de yedek parçaların ve düzeltmelerin uzmanlıkla yapılmasını sağlar.

Chiller Sağlık Kontrol Programı

OEM soğutucu performans analizi. Su soğutma grubunuzun güvenilirliği ve verimliliği bakım ve çalışma şekliyle doğrudan bağlantılıdır. Gereken bakımın yapılmaması büyük arızalara ve yüksek maliyetli arızalara neden olabilir. Soğutucu Sağlık Kontrol Programı, ekipmanlarınızın gerçek zamanlı durumunu ve performansını göstererek soğutucunun emniyetli ve verimli çalışması için proaktif önlemler tavsiye eder. Temel ve kapsamlı program seviyeleri mevcuttur.

Servis Anlaşmaları Optimum Mekanik ve iklimlendirme Sistemleri'un planlı bakımıyla işletme maliyetlerini düşürün ve ekipman ömrünü uzatın

Bina ve HVAC sistemlerinizin performansı önemlidir ve aksama durumları kesinlikle tolere edilemez. Bununla birlikte maliyet kontrolü de önemlidir. Sistemin verimsiz olduğu noktaları azaltıp aksamaları önleyebilmeniz halinde bir tesisi çok daha rahat yönetebileceğinizi söyleyebiliriz. Burada kilit faktör öngörücü bakımdır. İleriye dönük planlama yaparak ve sistematik şekilde bakım gereksinimlerini hesaba katarak büyük kazançlar sağlayabilir ve plansız aksama sürelerini ortadan kaldırabilirsiniz. Optimum Mekanik ve iklimlendirme Sistemleri, size en uygun servis anlaşmalarını belirlemede yardımcı olacaktır.

Sahiplik maliyetini geliştirme Sisteminizim çalışmasının her zaman en yüksek verimlilikte kalması için Kontrol Servisleri komple servis çözümleri sunar. Her iki program da önleyici bakımdan tam kapsamlı çözümlere kadar dört farklı seviyede kapsam sunmaktadır. Ekipman ve kontrol ihtiyaçlarınızın bir adım önünde durduğumuz için gönül rahatlığıyla bizi seçebilirsiniz.

Seçimli Sözleşmeler planlı bakımı bir sonraki seviyeye taşıyor. Optimum Mekanik ve iklimlendirme Sistemleri Seçimli anlaşması ile bir planlı anlaşmanın tüm özelliklerinin yanında parça ve işçilik garantisi de kazanırsınız. Sizinle işbirliği halinde, tesisinizde yönetmemizi istediğiniz ana parçaları ve sistemleri belirliyoruz. Sistem onarım maliyetinizi ve önceden seçilen parçaların arıza durumundaki onarım maliyetlerini karşılıyoruz. Ekipmanınıza düzenli kontrol, öngörücü bakım ve uygun kalibrasyon sunulacaktır. Optimum Mekanik ve iklimlendirme Sistemleri, istediğiniz garanti seviyesini belirlemek için kabul edilebilir performans aralıklarını, güvenilirlik ve risk toleransını hesaba katmanızda yardımcı olur. Kendi sözleşme seviyenizi seçersiniz ve hangi servislerin ve hangi parçaların kapsam içerisinde olduğunu bilirsiniz ve bakım maliyetlerinizi tahmin edebilirsiniz.

Kontrol Servisleri Optimum performans için HVAC ince ayarları

Binanızda kompleks ve birbiriyle bağlantılı birçok sistem bulunur. Zaman içerisinde çok sayıda küçük değişiklik konfor, verimlilik ve güvenlik seviyelerinde büyük değişimlere sebep olabilir. Optimum Mekanik ve iklimlendirme Sistemleri Kontrol Servisleri, sisteminizin optimum koşullarda çalışma stratejisidir. Mühendislerimiz bina kontrol sisteminizi entegre bir bütün olarak göz önünde bulunduracaktır ve değişiklikler gerekli olduğunda sistemin başka kısımlarına negatif bir etki yapmayacak şekilde uygun programlama önlemleri alacaklardır.


2018 Ürün Kataloğumuz (PDF)

York
Daikin
Johnson
Lennox
Rhoss
Eurochiller
Climaveneta

MERKEZ OFİS

15 Temmuz Mah. Koçman Cad. Ziyal Plaza B Blok Kat:1/B Güneşli Bağcılar / İstanbul
0212 485 00 45


0212 485 22 25


info@optimummekanik.com.tr

TEKNİK SERVİS

İkitelli O.S.B Mah. İSTEKS C3 Blok Sok. C3 Blok Apt. Kat: Bodrum No:23 Başakşehir / İstanbul
servis@optimummekanik.com.tr

BİZİ TAKİP EDİN

Faaliyetler alanlarımız ve ürünler hakkında bilgi almak için bizi takip ediniz...