Çalıştırma & Bakım

Servis Anlaşmaları

Planlı Bakım Sözleşmeleri ile işletme maliyetlerini düşürün ve ekipman ömrünü uzatın.

Bina ve HVAC sistemlerinizin performansı önemlidir ve aksama durumları kesinlikle tölare edilemez. Bununla birlikte maliyet kontrolü de önemlidir. Sistemin verimsiz olduğu noktaları azaltıp aksamaları önleyebilmeniz halinde bir tesisi çok daha rahat yönetebileceğinizi söyleyebiliriz.

Burada kilit faktör öngörücü bakımdır. İleriye dönük planlama yaparak ve sistematik şekilde bakım gereksinimlerini hesaba katarak büyük kazançlar sağlayabilir ve plansız aksama süreleriniz ortadan kaldirabilirsiniz. Optimum Mekanik ve iklimlendirme Sistemleri size en uygun servis anlaşmalarini belirlemede yardımcı olacaktır.

Servis Sözleşmeleri ile problemleri etki yaratmadan önce ortadan kaldırın

Seçimli Sözleşmeleri planlı bakımı bir sonraki seviyeye taşıyor. Bir planlı anlaşmanın tüm özelliklerinin yanında parça ve işçilik garantisi de kazanırsınız. Sizinle işbirliği halinde, tesisinizde yönetmemizi istediğiniz ana parçaları ve sistemleri belirliyoruz. Sistem onarım maliyetinizi ve önceden seçilen parçaların arıza durumundaki onarım maliyetlerini karşılıyoruz. Ekipmanınıza düzenli kontrol, öngörücü bakım ve uygun kalibrasyon sunulacaktır. İstediğiniz garanti seviyesini belirlemek için kabul edilebilir performans aralıklarını, güvenilirlik ve risk toleransını hesaba katmanızda yardımcı olur. Kendi sözleşme seviyenizi seçersiniz ve hangi servislerin ve hangi parçaların kapsam içerisinde olduğunu bilirsiniz ve bakım maliyetlerinizi tahmin edebilirsiniz.


2018 Ürün Kataloğumuz (PDF)

York
Daikin
Johnson
Lennox
Rhoss
Eurochiller
Climaveneta

MERKEZ OFİS

15 Temmuz Mah. Koçman Cad. Ziyal Plaza B Blok Kat:1/B Güneşli Bağcılar / İstanbul
0212 485 00 45


0212 485 22 25


info@optimummekanik.com.tr

TEKNİK SERVİS

İkitelli O.S.B Mah. İSTEKS C3 Blok Sok. C3 Blok Apt. Kat: Bodrum No:23 Başakşehir / İstanbul
servis@optimummekanik.com.tr

BİZİ TAKİP EDİN

Faaliyetler alanlarımız ve ürünler hakkında bilgi almak için bizi takip ediniz...