Kurumsal

Kurumsal

Kuruluşumuzdan bu yana ‘”Dürüstlük ve Güvenilirlik” ilkesini benimsedik. İşinde uzman, çalışanlarına inisiyatif veren, değişim, gelişim ve kurumsallaşmayı ön planda tutan bir yapıdayız.

"Karmaşıklığı basitleştirerek müşterilerine enerji yönetimi yolunda kılavuzluk eder."

Şirketimiz dünyada bir milyondan fazla müşterisi için binalarda enerji verimliliğini artıran işletme maliyetlerini düşüren, çevre dostu ürün ve hizmetler sunan; YORK & JOHNSON CONTROLS’ün Türkiye’deki tek partneridir. 

Optimum Mekanik ve İklimlendirme Sistemleri; YORK/JCI’nin üretimini yaptığı Chiller, Klima Santrali, Isı Pompası ve bu cihazlara ait tüm yedek parçaların yetkili tedarikçisi ve HVAC sistemlerin servisidir.

2012 yılında kurulan Optimum Mekanik İklimlendirme Sistemleri, Johnson Controls’e yıllarca hizmet vermiş insan gücüyle markalaşma yolunda önemli adımlar atmış, sahadaki dinamizminin bir sonucu olarak da İstanbul’da  prestij değeri yüksek firmaların çözüm ortağı olarak hem kendine güvenen hem de müşterilerine  güven veren  bir satış sonrası hizmet şirketi olmayı başarmıştır.

Şirketimiz York cihazlara olan hakimiyetinin yanı sıra, soğutucu konusundaki uzmanlığını diğer; ALARKO CARRIER, TRANE, DAIKIN MCQUAY, CLIMAVENETA gibi markalara da servis ve bakım hizmeti vererek göstermektedir.

Genel Müdür
Onur GÜVENÇ 


2018 Ürün Kataloğumuz (PDF)

York
Daikin
Johnson
Lennox
Rhoss
Eurochiller
Climaveneta

MERKEZ OFİS

15 Temmuz Mah. Koçman Cad. Ziyal Plaza B Blok Kat:1/B Güneşli Bağcılar / İstanbul
0212 485 00 45


0212 485 22 25


info@optimummekanik.com.tr

TEKNİK SERVİS

İkitelli O.S.B Mah. İSTEKS C3 Blok Sok. C3 Blok Apt. Kat: Bodrum No:23 Başakşehir / İstanbul
servis@optimummekanik.com.tr

BİZİ TAKİP EDİN

Faaliyetler alanlarımız ve ürünler hakkında bilgi almak için bizi takip ediniz...